Süper model Bodrum’da! 23 yaş küçük şarkıcıyla el ele yakalandı

Bir dönem hem moda dünyasında hem de podyumlarda fırtına gibi esen Kate Moss (50), 2001 yılında medya patronu Jefferson Hack (52) ile aşk yaşamaya başlamıştı. Moss 2002 yılında kızları Lila Grace’i dünyaya getirmişti.

Hiç evlenmeyen çift 2011’de yollarını ayırmış, ancak yakın arkadaşlık ilişkileri devam etmişti.

(Jefferson Hack & Kate Moss)

EVLİLİĞİ 5 YIL SÜRDÜ

Moss, 2011’de İngiliz şarkıcı Jamie Hince (55) ile dünyaevine girmişti. Çocuk sahibi olmayan ikili, 2016’da ise boşanma kararı almıştı.

(Jamie Hince & Kate Moss)

2015’te fotoğrafçı Nikolai von Bismarck (37) ile yeni bir aşka yelken açan model, kafa karıştıran bir olayın ana kahramanlarından oldu.

(Nikolai von Bismarck & Kate Moss)

SÜPER MODEL TÜRKİYE’DE!

Ünlü isim, Türkiye’de konseri efsane şarkıcı Bob Marley’in torunu olan 27 yaşındaki müzisyen Skip’in dinlemek için Bodrum’a geldi.

Moss, Skip Marley’nin konserinde o kadar heyecanlandı ki, kendine hakim olamayarak sahneye doğru koştu ve korumalar tarafından uzaklaştırılmak zorunda kaldı. Süper model, konser çıkışı ise Skip ile el ele kameralara yakalandı.

“HER ŞEY ÇOK TATLIYDI”

Bir görgü tanığı, Daily Mail’e konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Kate, Skip’i çok sevdiği için sahneye koştu. Sonra güvenlik tarafından sahneden çıkarıldı. İkili arasında bir şey olup olmadığını bilmiyorum ama Kate’in Skip’e hayran olduğu kesin. Her şey çok tatlıydı.

Tüm bunlar olup biterken, Moss’un uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Kont Nikolai von Bismarck’tan ise iz yoktu. Bu durum, ikilinin ayrılıp ayrılmadığı yönünde soru işaretleri oluşturdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x